Ks. Tadeusz Mazur SCJ, który pracuje w Niemczech od 1995 roku, obecnie ma pod swoją opieką aż trzy parafie w Oberderdingen, Knittlingen, Maulbronn. Tworzą one wspólnie 3. okręg duszpasterski (Seelsorgeeinheit 3) dekanatu Mühlacker-Nord.

Ks. Tadeusz początkowo pracował w parafii pw. Matki Bożej w Oberderdingen. W 2005, po śmierci ks. Herberta Halamy SCJ, został proboszczem w parafii pw. Ducha Świętego w Knittlingen. Parafia ta ma także kościół filialny pw. Krzyża Świętego w Ölbronn. Od 1 września 2014 r. jest także proboszczem parafii pw. św. Bernarda w Maulbronn. Zastąpił na tym stanowisku ks. Romualda Skowronka SCJ, który po 40 latach pracy odszedł na emeryturę. Dalej jednak pomaga w pracy duszpasterskiej. Oprócz ks. Romualda w pracy duszpasterskiej pomaga księdzu Tadeuszowi pani Christiane Gegenheimer, referentka pastoralna. 

Od kilku dni parafie, którymi opiekuje się ks. Tadeusz, mają nową stronę internetową: https://se-muehlacker-nord.drs.de/

Na nowej stronie znaleźć można m.in. aktualności z życia parafii (Aktuell), informacje o Mszach i nabożeństwach (Gottesdienste), pisemko parafialne (Kirchenbote). Ponadto w zakładce "O nas" (Über uns) znajdują się informacje o zespole duszpasterskim (Pastoralteam), Radzie parafialnej (Kirchengemeinderäte), historia i kronika poszczególnych kościołów (Kirche), a także informacje nt. zespołu odpowiedzialnego za przyszłość kościoła (Prozess „Kirche am Ort”).