Być bliżej Boga

Pandemia, którą przeżywaliśmy w zeszłym roku i dalej kontynuujemy wszelkie obostrzenia. Cała ta sytuacja jest na pewno wielkim wyzwaniem dla wiary, ale równocześnie uniemożliwia zrealizowanie, zwykle proponowanego, aktywnego zbliżenia się do Boga np. w rekolekcjach na nartach. Jak o tym informują organizatorzy tych rekolekcji.

 

Z przykrością informujemy, iż w tegorocznym sezonie zimowym turnusy rekolekcji na nartach (sylwestrowe, rodzinne i feryjne) z powodu pandemii nie będą organizowane. W kwestii turnusów wakacyjnych, w zależności od sytuacji epidemicznej decyzje zostaną podjęte w okresie wiosennym. Zapraszamy Wszystkich do wspólnej modlitwy o powstrzymanie trwającej pandemii i polecamy Was opiece Pana Jezusa, Matki Najświętszej i patrona naszych rekolekcji Jana Pawła II.

Mamy nadzieję, że gdy sytuacja na to pozwoli znów będziemy mogli spotkać się w naszej wspólnocie łączącej młodzieńcze pasje z pogłębieniem wiary.

W łączności z Wami Księża i Animatorzy Sercańskich Rekolekcji Młodzieżowych

Życzymy Wam w tym trudnym czasie opieki Pana Jezusa i Matki Bożej i mamy nadzieję, że spotkamy się na rekolekcjach w przyszłym roku. ks. Bogdan Kuta SCJ

 

Jednak mamy nadzieję i na pewno tak się stanie, że kiedyś będziemy wolni od wszelkich obostrzeń i będziemy znowu mogli w pełni realizować wszelkie możliwości zbliżenia się do Boga. W oczekiwaniu na ten czas możemy już teraz jeszcze raz uświadomić sobie chociaż jedną z nich.

Telewizja Trwam, wykorzystując zeszłoroczne materiały, przygotowała ciekawy materiał o Sercańskich Rekolekcjach Młodzieżowych na nartach. Miejmy nadzieję, że świadectwo wielu młodych będzie zachęcające do spotkania z Bogiem w tak aktywny sposób.