Sercanie z południowej prowincji brazylijskiej (BRM) cieszą się z powodu święceń ks. Bruno Bezerry SCJ. Uroczystość odbyła się 14 marca 2020 r. w miejscowości Santana, gdzie urodził się neoprezbiter. Sakramentu święceń udzielił bp Henrique Soares z diecezji Palmares.
W uroczystości udział wzięli współbracia na czele z prowincjałem, o. Josemar Lima SCJ. Obecni byli także kapłani diecezjalni z Palmares, sercanie z prowincji São Paulo w Brazylii, seminarzyści, przyjaciele i rodzina neoprezbitera.

W swojej homilii bp Henrique Soares poprosił nowego kapłana, aby celebrował tajemnice Chrystusa z całkowitym oddaniem życia. Przypomniał także, że kapłan musi być znakiem Boga w życiu ludzi. "Zaprowadź ich do Pana, zaprowadź Pana Boga do nich" - powiedział. Za motto swego kapłaństwa ks. Bruno wybrał słowa z sercańskich Konstytucji, które w punkcie 12 mówią: „Wasza droga jest także naszą drogą”. Następnego dnia przewodniczył także swojej pierwszej Mszy odprawionej w swojej parafii rodzinnej. Homilię wygłosił jego wychowawca, o. Cláudio SCJ. Ks. Bruno Bezerra przygotowuje się teraz do wykonywania swojej kapłańskiej posługi poza Brazylią, gdyż ma zamiar udać się na misję w Urugwaju.