24. godzinny modlitewny szturm do nieba!

24 Godziny Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa według pism Sł. Bożej Luizy Piccarrety odbyło się w dniach 9-10 lipca.

W sobotę 10 lipca, Mszą Świętą o godz. 19:00 zakończyła się 24. godzinna adoracja i rozważanie Męki Pana Jezusa. 24-godzinna modlitwa ekspiacyjna podczas której rozważano Mękę Naszego Pana Jezusa Chrystusa i Współcierpienie Naszej Mamy Maryi ❤, w Bełchatowie na terenie: Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary; Al. kard. St. Wyszyńskiego 42; 97-400 Bełchatów.

Medytację rozpoczęto w piątek o godz. 18.00 odprawianą Eucharystią. Po czym rozpoczęto rozważania Męki Pana Jezusa. Całość zakończono również Eucharystią.

Modlitwa i rozważania były prowadzone na świeżym powietrzu, podobnie jak odbywało się to w Świętej Wodzie. 🙏 Były wyznaczone strefy modlitwy, namiotów i parkingowe. W chwilach ciszy podczas rozważań przewidziany był ciepły posiłek, pyszne wypieki, kawa, herbata, napoje itd.

Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Wojciechowi, Wspólnocie Wojowników Maryi, wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie tego pięknego dzieła modlitwy. Dziękujemy wszystkim modlącym się wytrwale dzień i noc. Niech Pan Bóg wynagrodzi Wasz wysiłek i przyjmie Waszą modlitwę.

Zdjęcia za:

https://www.facebook.com/wojownicymaryibelchatow/

https://sercaniebelchatow.scj.pl/strony/ostatnie-24h-meki-panskiej