Powstała nowa sercańska aplikacja, która ma na celu udostępnienie informacji w sposób mobilny. Ma ona połączenia do istniejących już stron w Internecie, jednak wiele spraw w tym zglobalizowanym świecie, przenosi się do tego co mobilne i przenośne czyli do naszej komórki. Także i te nasze informacje, które można oglądnąć w dużym formacie udostępniamy w przystępnej formie na urządzenia przenośne. Dodatkowo wszyscy sercanie jako Prowincja będzie miała również w tej formie dostęp do wysyłanych dokumentów.

Aplikację można znaleźć w Sklepie Google pod adresem https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.sercanie jak również w AppStore pod adresem https://apps.apple.com/sg/app/sercanie/id1593841334?l=pl .

Mamy nadzieję, że będzie ona przydatna również do poznania Zgromadzenia Księży Sercanów i do kontaktu z tym Zgromadzeniem.

 

Warto też przypomnieć, że różne dzieła naszego Zgromadzenia mają swoje specyficzne aplikacje pomagające rozwijać swoją działalność. Koncentrując się tylko na Polsce możemy wymienić:

Radio Profeto: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.profeto ; https://apps.apple.com/sg/app/profeto/id1540251161 .

Duszpasterstwo Talent: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.materna.talent ; https://apps.apple.com/gb/app/talent-biznes-i-wiara/id1442914861 .

Parafia Węglówka: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.materna.parafiaweglowka ; https://apps.apple.com/us/app/id1521462403 .

Jeżeli ktoś jeszcze posługuje się mobilną sercańską aplikacją zachęcamy do podzielenia się tą wiadomością.